Loading…

Aksident trafiku në Prishtinë, 6 të lënduar

  • 17/06/2017 | 15:37

Aksident trafiku në Prishtinë, 6 të lënduar

Gjashtë persona kanë marrë lëndime të lehta trupore si pasojë e një aksidenti të komunikacionit në Prishtinë.


Policia e Kosovës raporton sot se rasti ka ndodhur mbrëmë në lagjen “Veterniku”, në të cilin ishin të përfshira dy vetura, shkruan gazetametro.net

Deri tek aksidenti dyshohet se ka ardhur kur i dyshuari mashkull shqiptar duke lëvizur me veturën VW Golf me targa lokale është aksidentuar me veturën Opel me targa lokale qe drejtohej nga viktima mashkull k-shqiptar.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar viktima dhe pesë pasagjerë, tre meshkuj dhe dy femra, të cilët janë dërguar për tretman mjekësor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë