Loading…

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Gjilan, rrokulliset një veturë

  • 25/11/2018 | 16:47

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Gjilan, rrokulliset një veturë

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në rrugën magjistrale Prishtinë-Gjilan.


Sipas një qytetari, i cili në adresë të Kallxo.com ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes, aksidenti gjatë të cilit është rrokullisur një veturë, ka ndodhur në pjesën afër liqenit të Badovcit.

Qytetari ka thënë se nuk e di nëse në këtë aksident ka të lënduar.

Policia është në vendin e ngjarjes. Këto janë fotografitë nga vendi i ngjarjes.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë