Loading…

Aksident trafiku në Deçan, lëndohen 4 persona

  • 25/08/2018 | 14:53

Aksident trafiku në Deçan, lëndohen 4 persona

Katër persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur dje në fshatin Rastavicë të Deçanit, bën të ditur Policia e Kosovës.


Të lënduarit kanë marrë trajtim mjekësor.

“Është raportuar për një aksident trafiku ku kanë qenë të përfshira dy automjete me targa vendore ku si pasojë katër persona kanë kërkuar tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar, rasti është duke u hetuar”, thotë PK.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë