Loading…

Aksident në Vushtrri, ka të lënduar

  • 11/10/2017 | 15:42

Aksident në Vushtrri, ka të lënduar

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti të komunikacionit sot në fshatin Samadrexhë të Vushtrrisë.


Në aksident janë përfshirë një motoçikletë dhe një veturë, ku si pasojë lëndime kanë pësuar drejtuesi i motoçikletës dhe veturës, shkruan gazetametro.net.

Personat e lënduar kanë kërkuar tretman mjekësor në QKMF në Vushtrri.

Akoma nuk është bërë e ditur për shkaqet e aksidentit, mirëpo rruga e Samadrexhës njihet si vend ku shkaktohen shpesh aksidente pasi lidhet me magjistralen Prishtinë-Mitrovicë./gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë