Loading…

Aksident në Vragoli, lëndohen pesë persona: Detaje nga Policia

  • 24/06/2022 | 22:01

Aksident në Vragoli, lëndohen pesë persona: Detaje nga Policia

Pesë janë lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën nacionale Prishtinë–Pejë.


Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:50, në fashitin Vragoli të Fushë Kosovës.

Lajmin për Gazetën Express e konfirmoi zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi.

“Rreth orës 17:50 në rrugën nacionale Prishtinë – Pejë në fshatin Vragoli ka ndodhur një aksident trafiku. Ne këtë aksident janë përfshirë tri vetura dhe lëndime trupore kanë pësuar pesë persona”, tha Krasniqi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë