Loading…

Aksident në Veternik, katër persona të lënduar |PAMJE

  • 04/12/2018 | 19:19

Aksident në Veternik, katër persona të lënduar |PAMJE

Një aksident mes tri veturave dhe kamioni ka ndodhur para pak çastesh në autostradën ‘Fushë Kosovë-Vernik’, përkatësisht në hyrje të Prishtinës.


Një dëshmitar për Indeksonline ka dërguar pamje nga vendi, ku shihet aksidenti në fjalë.

Pos dëmeve materiale nuk dihet për gjendjen e të lënduarve.
Në këto fotografi shihet edhe autoambulanca e cila ka ardhur për të ofruar ndihmë mjekësore të aksidentuarve.

Si pasojë e aksidentit, është krijuar kolonë e gjatë e veturave të cilat ka që një orë që janë bllokuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë