Loading…

Aksident në Skenderaj, lëndohen 7 persona

  • 08/08/2018 | 17:21

Aksident në Skenderaj, lëndohen 7 persona

Shtatë persona kanë pësuar lëndime si pasojë e aksident të raportuar sot rreth orës 14:00.


Aksidenti ka ndodhur në mes të dy veturave në rrugën rajonale Mitrovicë- Pejë në fshatin Qubrel të Skënderajt.

Të lënduarit pas tretmanit mjekësor ne QKMF të Skenderajt janë liruar për në shtëpi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë