Loading…

Aksident në Shtime, vetura godet murin dhe rrotullohet (Foto)

  • 13/05/2017 | 20:12

Aksident në Shtime, vetura godet murin dhe rrotullohet (Foto)

Sot rreth orës 18:30 në Shtime ka ndodhur një aksident nga i cili kanë mbetur të lënduar tre persona.


Sipas dëshmitarëve, aksidenti ka ndodhur si pasojë e shpejtësisë me ç’rast vetura ka dalur nga rruga dhe ka goditur murin, njofton Gazeta e Re.

Mësohet se ngasësi i veturës është në gjendje më të rëndë shëndetsore ndërsa dy pasagjerët tjerë kanë pësuar lëndime të lehta. Policia e Kosovës ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjes./gazetaemetro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë