Loading…

Aksident në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë (Foto)

  • 10/05/2017 | 19:27

Aksident në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë (Foto)

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak minutash në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë.


Aksidenti ka ndodhur tek semaforët e parë në dalje të Prishtinës, ndërsa nuk është raportuar për të lënduar përpos dëmeve materiale.

Në aksident janë ndeshur dy vetura, dhe tani në vendin e ngjarjes ka dalë Policia e Kosovës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë