Loading…

Aksident në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, disa të lënduar

  • 02/11/2018 | 19:45

Aksident në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, disa të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë.


Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, pranë pikës së karburanteve, transmeton gazetametro.net

Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy vetura të tipit ‘Passat’ dhe ‘Mercedes’.

Ndërkohë, autoambulanca ka dalë në vendin e ngjarjes për t’iu dhënë të lënduarve ndihmën e parë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë