Loading…

Aksident në rrugën për Podujevë

  • 25/11/2016 | 16:14

Aksident në rrugën për Podujevë

Në fshatin Gllamnik, në rrugën Prishtinë-Podujevë, ka ndodhur një aksident trafiku.


Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një traktor.

Një dëshmitar i rastit që ka raportuar rastin për Gazeta Metro, duke dërguar edhe një fotografi, ka thënë se përveç dëmeve materiale të shkaktuara nga ndeshja e dy mjeteve motorike, nuk ka parë ndonjë person të lënduar. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë