Loading…

Aksident në qendër të kryeqytetit, ka të lënduar

  • 06/06/2017 | 15:48

Aksident në qendër të kryeqytetit, ka të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur në qendër të Prishtinës, saktësisht në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.


Mësohet se të lënduar janë dy persona të cilët janë dërguar në QKUK.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, një taksi ‘Skoda’ dhe një veturë e tipit ‘BMW’.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ndërsa veturat kanë pësuar dëme të mëdha materiale.

Për të parë videon, klikoni KËTU.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë