Loading…

Aksident në qendër të kryeqytetit (Foto)

  • 08/06/2017 | 08:10

Aksident në qendër të kryeqytetit (Foto)

Një aksident mësohet se ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në Tiranë.


Nga se bëhet e ditur paraprakisht, drejtuesi i një motori ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga.

Po ashtu, nga ky aksident ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit, ndërsa nga fotografia shihet se motori është shkrumbuar më pas nga flakët.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë