Loading…

Aksident në Malishevë (Foto)

  • 02/02/2017 | 10:16

Aksident në Malishevë (Foto)

Në rrugën Malishevë-Dragobil para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku. Një lexues i Malishevapress, ka dërguar në redaksinë tonë disa foto nga vendi i ngjarjes. Po ashtu ai ka thënë se përveç dëmeve materiale nga aksidenti nuk ka të lënduar. Policia ka arritur me kohë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin dhe me shkaqet e aksidentit.

veturaa

aksident-rrugor

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë