Loading…

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë

  • 09/06/2017 | 20:13

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në mbrëmjen  e sotme në magjistralen Prishtinë-Podujevë, saktësisht në Bërrnicë.


Në aksident janë përfshirë dy vetura të cilat duken mjaft rëndë të dëmtuara në fotografitë e siguruara nga Gazeta Metro.

Në vendin e ngjarjes ka dalur edhe policia e Kosovës.

Redaksia ka provuar të marrë konfirmimin zyrtar nga Policia mirëpo për momentin një gjë e tillë nuk ka qenë e mundur. /gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë