Loading…

Aksident në Lipjan, një i vdekur

  • 15/12/2016 | 20:10

Aksident në Lipjan, një i vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në orët e mbrëmjes në fshatin Bujanë të Lipjanit. Një person ka mbetur i vdekur dhe dy të lënduar pas aksidentit që ndodhi rreth orës 17:00.

Në aksident janë përfshirë dy vetura dhe një traktor. Pas aksidentit, rruga ka qenë e pakalueshme për më shumë se dy orë.

Këtë për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ahmeti ka treguar se aksidenti ka ndodhur në orën 17:00  ku janë përfshirë dy vetura dhe një traktor.

Ajo poashtu ka thënë se dy personat e tjerë që janë lënduar në këtë aksident janë duke marrë trajtimin e duhur mjekësor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë