Loading…

Aksident në Lebanë të Prishtinës, tre të lënduar

  • 16/01/2017 | 12:08

Aksident në Lebanë të Prishtinës, tre të lënduar

Në fshatin Lebanë të komunës së Prishtinës, dje ka ndodhur një aksident trafiku.


Siç bën të ditur policia në raportin e sotshëm, bëhet fjalë për një përplasje në mes të dy automjeteve, me ç’rast kanë pësuar lëndime trupore dy meshkuj dhe një femër, të gjithë shqiptarë të Kosovës.

Ata, sipas njoftimit të policisë, janë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, ndërsa me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Nuk jepen hollësi as për shkakun e kësaj përplasjeje, as për dëme materiale. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë