Loading…

Aksident në kryeqytet

  • 09/11/2018 | 20:22

Aksident në kryeqytet

Një aksident ka ndodhur në Prishtinë.


Një aksident ka ndodhur në kryeqytet, ku duket se janë përfshirë dy vetura, transmeton gazetametro.net

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes.

Nuk ka njerëz të lënduar /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë