Loading…

Aksident në Komoran, vetura përplaset me rrethojat e rrugës

  • 13/08/2022 | 14:00

Aksident në Komoran, vetura përplaset me rrethojat e rrugës

Një aksident i rëndë ka ndodhur magjistralen Prishtinë-Pejë, në fshatin Komoran.


Lexues të gazetës kanë dërguar fotografi në adresë të redaksisë ku automjeti i aksidentuar shihet i përplasu me rrethojat anësore të rrugës.

Sipas pamjeve automjeti ka pësuar dëme kurse nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë