Loading…

Aksident në Gjilan, vdes një person

  • 05/04/2018 | 10:07

Aksident në Gjilan, vdes një person

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur në fshatin Livoq të Gjilanit.


Si pasojë e këtij aksidenti, një person ka vdekur ndërsa pesë të tjerë janë lënduar

Vdekjen e personit e ka konstatuar ekipi mjekësor.

Me vendim të prokurorit njëri nga drejtuesit mashkull është arrestuar dhe dërguar në mbajtje, ndërsa trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë