Loading…

Aksident në Fushë Kosovë, shkaktar mosrespektimi i semaforit (Foto)

  • 12/02/2017 | 10:52

Aksident në Fushë Kosovë, shkaktar mosrespektimi i semaforit (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë në Fushë Kosovës, ku përveç dëmeve materiale pati edhe të lënduar.

Sipas një dëshmitari, aksidenti ka ndodhur afër shkollës “Mihajl Grameno”.

Ai thotë se deri te aksidenti ka ardhur për shkak të mos respektimit të semaforit. /gazetametro.net.

Shikoni fotografitë nga ky aksident: 

aksidenti-1

aksidenti-2

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë