Loading…

Aksident në afërsi të Kaçanikut: 5 të lënduar, njëri prej tyre pjesëtar i KFOR’it

  • 24/05/2022 | 00:09

Aksident në afërsi të Kaçanikut: 5 të lënduar, njëri prej tyre pjesëtar i KFOR’it

Pesë persona janë lënduar, në mesin e tyre edhe një ushtar i KFOR-it, në një aksident trafiku sot në afërsi të Kaçanikut.


Aksidenti ka ndodhur ndërmjet një automjeti të KFOR-it dhe një veture private. Të gjithë të përfshirët në aksident kanë marrë tretman mjekësor në vendngjarje përpara se të transportohen në spital.

Policia Ushtarake Ndërkombëtare e KFOR-it aktualisht është duke hetuar shkakun e aksidentit në bashkëpunim me autoritetet vendore dhe ndërkombëtare. Detaje të mëtejshme do të publikohen kur të jenë të disponueshme, thuhet në njoftimin e KFOR-it.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë