Loading…

Aksident zingjiror mes tri veturave në Fushë Kosovë

  • 03/06/2019 | 18:43

Aksident zingjiror mes tri veturave në Fushë Kosovë

Një aksident zinxhiror ka ndodhur në orët e pasdites në rrugën magjistrale Prishtinë-Pejë, në dalje të Fushë-Kosovës, transmeton Gazeta Metro.


Në fotografitë që i ka siguruar Telegrafi nga vendi i ngjarjes, shihet se në aksident janë përfshirë tri vetura. Ndërsa, përveç dëmeve materiale, nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë zyrtarët e Policisë së Kosovës.

Për detajet e tjera nga ky aksident, lexuesit do t’i mbajmë të informuar me kohë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë