Loading…

Aksident mes tri veturave në autostradën “Ibrahim Rugova”

  • 23/01/2022 | 22:41

Aksident mes tri veturave në autostradën “Ibrahim Rugova”

 Aksident mes tri veturave në autostradën “Ibrahim Rugova”, ku një persona ka mbetur i lënduar, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin e ka konfrimuar edhe Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

“Njësitë patrolluese policore dhe njësia e hetimeve për kontroll të autostradës janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me hetimin e shkaqeve që ka ardhur deri tek aksidenti”, ka thënë Hoxha./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë