Loading…

Aksident mes një autobusi urban dhe kamioni në Prishtinë

  • 25/06/2022 | 08:48

Aksident mes një autobusi urban dhe kamioni në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 08:00 mes një autobusi të linjës urbane dhe një kamioni, afër mensës së studentëve në Prishtinë.


Nuk raportohet për dëme të mëdha dhe as njerëz të lënduar.

Ndërkaq, Telegrafi ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihen autobusi i linjës urbane dhe kamioni.

Metro gjithashtu ka provuar të marr informacion edhe nga Policia e Kosovës, por për momentin nuk janë të qasshëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë