Loading…

Aksident me viktima në Gjilan

  • 13/04/2018 | 16:33

Aksident me viktima në Gjilan

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ndodhi në fshatin Cërnicë të Gjilanit, ndërsa pesë të tjerë kanë mbetur të lënduar.

Kështu ka thënë zëdhënësi i policisë në Gjilan, Ismet Hashani për Express.

Aksidenti ka ndodhur mes dy veturave dhe Hashani ka thënë se i vdekuri është njëri nga vozitësit e automjetit.

Ai gjithashtu ka konfirmuar se nga ky aksident kanë mbetur të lënduar edhe pesë persona të tjerë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë