Loading…

Aksident me shtatë të lënduar

  • 25/11/2016 | 08:06

Aksident me shtatë të lënduar

Shtatë persona janë lënduar në një aksident në rrugën rajonale Skenderaj-Drenas, pikërisht në fshatin Polac.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19:00. Policia e Kosovës konfirmon se në aksidentë janë përfshirë dy automjete civile me targa vendore.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës ka thënë për veriu.info se të lënduarit kanë kërkuar trajtim mjekësor në Qendrën Klinike Familjare në Skenderaj, ndërsa më pas janë dërguar për QKUK në Prishtinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë