Loading…

Aksident me KFOR-in, 3 të lënduar

  • 22/01/2017 | 14:07

Aksident me KFOR-in, 3 të lënduar

Një aksident në komunikacion ka ndodhur në fshatin Zatriq të Rahovecit, ku një person duke lëvizur me veturë, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur automjetin e KFOR-it, transmeton gazetametro.net.


Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar i dyshuari dhe dy viktima një mashkull dhe një femër dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor, bën të ditur Policia e Kosovës. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë