Loading…

Aksident me fatalitet në Shkodër

  • 30/12/2016 | 21:19

Aksident me fatalitet në Shkodër

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së të premtes në aksin rrugor Shkodër-Mjedë, tek kryqëzimi i Mjedës.


Mësohet se mjeti tip “Volkswagen” me targë AA 232 NK, me drejtues shtetasin Lazer Gjergji, 30 vjeç, banues në Vau Dejës, ka përplasur këmbësorin shtetasin Lodovik Ejlli, 56 vjeç, banues në Shkodër, i cili ka gjetur vdekjen rrugës për në spitalin rajonal Shkodër si pasojë e plagëve të marra.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e komisariatit të Policisë Shkodër. Shkaqet e aksidentit janë të paqarta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë