Loading…

Aksident me fatalitet në Mitrovicë (Foto)

  • 21/12/2016 | 16:45

Aksident me fatalitet në Mitrovicë (Foto)

Një person ka vdekur dhe tre të tjerë kanë pësuar lëndime të rënda në një aksident trafiku që ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Broboniq, në rrugën Skenderaj – Mitrovicë.

Një person ka vdekur në vend në një aksident që ka ndodhur në magjistralen Mitrovicë – Skenderaj.

Në aksidentin që ka ndodhur në fshatin Broboniq janë lënduar edhe tre persona tjerë, të cilët janë jashtë rrezikut për jetë dhe kanë marrë trajtimet mjekësore.

Aksidenti ka ndodhur si pasojë e përplasjes së dy veturave./gazetametro.net

Aksident i rëndë në Broboniq të Mitrovicës, një i vdekur dhe tre të lënduar (Video)

hhh

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë