Loading…

Aksident me fatalitet në magjistralen Mitrovicë – Skenderaj

  • 21/12/2016 | 15:43

Aksident me fatalitet në magjistralen Mitrovicë – Skenderaj

Një person ka vdekur në vend në një aksident që ka ndodhur në magjistralen Mitrovicë – Skenderaj.

Në aksidentin që ka ndodhur në fshatin Broboniq janë lënduar edhe tre persona tjerë, të cilët janë jashtë rrezikut për jetë dhe kanë marrë trajtimet mjekësore.

Aksidenti ka ndodhur si pasojë e përplasjes së dy veturave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë