Loading…

Aksident me fatalitet në Dollc të Klinës

  • 02/02/2017 | 09:42

Aksident me fatalitet në Dollc të Klinës

Një aksident komunikacioni me fatalitet ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Pejë, përkatësisht në fshatin Dollc të Klinës.


Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës Xhevat Ibraj, ka konfirmuar Gazetës Metro se në aksident ka të vdekur, pa dhënë numrin e viktimave.

Ndërsa ka shtuar se gjitha organet kompetente janë në vendin e ngjarjes dhe së shpejti do të jepen detajet e reja rreth rastit.

Në aksident janë përfshirë tre vetura, ndërsa dyshohet  edhe për dy të lënduar rëndë./gazetametro.net

aaa_1486023211-8072484

aaaa_1486023214-5539174

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë