Loading…

Aksident komunikacioni në kryeqytet, ka të lënduar (Foto)

  • 05/06/2017 | 21:34

Aksident komunikacioni në kryeqytet, ka të lënduar (Foto)

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sonte në kryeqytet.

Në aksidentin që ka ndodhur rreth orës 21:00 në Rrugën “UÇK” tek pompa e benzinë “IP Petrol”, janë ndeshur dy vetura, raporton Telegrafi.

Sipas dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes, në aksident ka edhe të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ka dalë policia e cila po heton shkaqet e aksidentit.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë