Loading…

Aksident i tmerrshëm: Motoçiklisti amerikan duke ikur nga policia ‘fluturon’ në ajër dhe vdes në vend

  • 23/01/2022 | 17:51

Aksident i tmerrshëm: Motoçiklisti amerikan duke ikur nga policia ‘fluturon’ në ajër dhe vdes në vend

Një motoçiklist ka vdekur si pasojë e një përplasje të tmerrshme me një veturë që e hudhi në ajër, derisa po ikte nga policia në Los Angeles, transmeton Gazeta Metro.


Motoçiklisti dyshohet se kishte vjedhur mjetin dhe duke ikur nga policia po udhëtonte me shpejtësi jashtëzakonisht të lartë. Automjeti po ndiqej nga LAPD, i cili vuri në dukje se motoçikleta ishte vjedhur, kur ai u përplas kokë më kokë me një automjet tjetër duke bërë që motoçiklisti të “fluturonte” në ajër dhe të vdiste në vend.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë