Loading…

Aksident i rëndë zinxhiror në afërsi të Komoranit

  • 09/06/2021 | 18:10

Aksident i rëndë zinxhiror në afërsi të Komoranit

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Pejë, më saktësisht në afërsi të Komoranit.


Gazeta siguruar edhe fotografi nga vendi i ngjarjes, teksa sipas qytetarëve kolonat janë të gjata,.

Policia ende nuk e ka konfirmuar rastin, teksa sipas dëshmitarëve bëhet fjalë për një aksident zinxhirorë.

Gazeta do të ju mbajë të informuar për këtë rast.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë