Loading…

Aksident i rëndë: Vetura me shpejtësi të madhe i shkel 3 motorist në Prishtinë

  • 13/10/2019 | 15:36

Aksident i rëndë: Vetura me shpejtësi të madhe i shkel 3 motorist në Prishtinë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Pejë në drejtim të Aeroporti ku një veturë e cila ishte në shpejtësi të madhe, ka goditur tre motorist, shkruan Gazeta Metro.


Të tre motoristët që ishin parkuar në pjesën e ndalesës në magjistralen, Prishtinë-Peje, në drejtim të Aeroportit janë goditur nga një veturë e cila ishte me shpejtësi marramendëse, pasi që kishte tejkaluar dy vetura të tjera, ajo ka goditur motoristët që ishin në traken tjetër të parkuar.

Te tre motoristët janë te shtrire ne spital dhe fatmirësisht janë jashtë rrezikut per jete./gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë