Loading…

Aksident i rëndë trafiku në dalje të Ferizajit

  • 03/08/2018 | 09:34

Aksident i rëndë trafiku në dalje të Ferizajit

Sot ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në dalje të Ferizajit.


Aksidenti ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit dhe kanë mbetur të lënduar disa persona, transmeton gazetametro.net

Kjo sipas një dëshmitari i cili ka folur në kushte anonimiteti. Sipas dëshmitarit, në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura; njëra e tipit Audi kurse tjetra BMW.

I njëjti ka dërguar fotografi të vendit të ngjarjes, ku shihen disa qytetarë ku kanë shkuar për t’inxjerr personat e lënduar dhe gjendja e veturave të përfshira në aksident. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë