Loading…

Aksident i rëndë te Sllovenia Sporti në Prishtinë

  • 23/08/2019 | 13:25

Aksident i rëndë te Sllovenia Sporti në Prishtinë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Prishtinë te Sllovenia Sporti, mes dy veturave, shkruan Gazeta Metro.


Në pamjet e siguruara nga Metro shihet gjenda shqetësuese e aksidentit, dhe nuk dihet se si vetura e tipit Golf është futur në kahjen e kundërtë dhe ka goditur një person për vdekje.

Nuk dihet akoma se si ka nodhur ngjarja, Metro do t’ju mbajë të informuar…

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë