Loading…

Aksident i rëndë në rrugën e Gërmisë |PAMJE

  • 08/09/2018 | 11:37

Aksident i rëndë në rrugën e Gërmisë |PAMJE

Një veturë është rrokullisur mbrëmë pas mesnatës në rrugën “Shpëtim Robaj” në Prishtinë.


Sipas dëshmitarëve vetura është rrokullisur rreth orës 02:40 minuta. Vetaksidenti ka ndodhur pasi drejtuesi i automjetit e kishte humbur drejtimin mbi veturën e tij.

Para se të humbte drejtimin, vetura ka qenë duke qarkulluar në drejtim të qytetit nga drejtimi i rrugës së Gërmisë.

Ende nuk dihet për gjendjen e drejtuesit të mjetit. Por siç shihet në fotot e dërguara nga një qytetar në adresë të KALLXO.com, vetura është dëmtuar rëndë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë