Loading…

Aksident i rëndë në Prishtinë, vdes një person

  • 02/08/2018 | 10:01

Aksident i rëndë në Prishtinë, vdes një person

Sot në Prishtinë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku ku ka vdekur një person.


Aksidenti me pasoja fatale ka ndodhur në rrugën “Qemal Stafa”, më saktësisht në lagjen Arbëria, njofton gazetametro.net

Në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura; një Golf IV me targa vendore dhe një Golf IV me targa të huaja.

Si pasojë e përplasjes, lëndime të rënda ka pësuar një person i cili nuk ka arritur t’u mbijetojë plagëve të marra dhe ka vdekur. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë