Loading…

Aksident i rëndë në Prishtinë (Foto)

  • 27/05/2017 | 08:53

Aksident i rëndë në Prishtinë (Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mëngjesin e së shtunës, tek rreth-rrotullimi në Prishtinë, afër stacionit të autobusëve.


Fotografitë që ka siguruar portali Indeksonline nga vendi i ngjarjes, tregojnë një pamje të tmerrshme të veturave, ku njëra prej tyre është rrotulluar tërësisht.

Nuk dihet se a ka persona të lënduar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë