Loading…

Aksident i rëndë në Prishtinë, disa të lënduar

  • 10/03/2019 | 08:53

Aksident i rëndë në Prishtinë, disa të lënduar

Në orët e para të mengjesit të së dieles a ndodhur një aksident në qender të Prishtinës, transmeton Gazeta Metro.


Të paktën tri vetura janë pëplasur në rrugën “Fehmi Agani” e njohur si rruga e “Kafeve të Vogla” .

Sipas dëshmitarëve disa persona janë lënduar nga përplasja e fortë e tri makinave.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes, ku po merret me hetimin e rastit.

Aksidenti në Prishtinë vjen pas dy aksidenteve të rënda në Gjilan dhe Podujevë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë