Loading…

Aksident i rëndë në Pejë, rrotullohet tërësisht vetura

  • 25/06/2022 | 23:04

Aksident i rëndë në Pejë, rrotullohet tërësisht vetura

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në orët e vona të së shtunës në Treboviq të komunës së Pejës.


Sipas videos, dy vetura kanë qenë të përfshira në këtë aksident, i cili duket të jetë koxha i rëndë.

Dy automjetet kanë dalë nga rruga, me c’rast njëra është rrotulluar tërësisht.

Kurse automjeti tjetër shihet të ketë pësuar dëme të mëdha materiale.

Ende nuk ka të dhëna se sa persona janë lënduar si pasojë e aksidentit.

VIDEO.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë