Loading…

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë (Foto)

  • 08/05/2017 | 09:24

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë, më konkretisht tek Kroni i Mbretit.


Në aksident janë të përfshira tri vetura, dhe njëra prej tyre ka dalë nga rruga kryesore, shkruan GazetaBlic.

Policia akoma nuk ka dalur në vendin e ngjarjes, dhe nuk dihet nëse ka të lënduar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë