Loading…

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Gjilan

  • 29/07/2019 | 14:03

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Sot rreth orës 13:00, një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan, shkruan Gazeta Metro.

Në këtë aksident siç shihet edhe në video janë përfshirë tri vetura dhe si pasojë ka edhe persona të lënduar.

Policia nuk ka dhënë akoma detaje shtesë në lidhje me këtë aksident

Për më tepër shikoni një video të siguruar nga Klan Kosova./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë