Loading…

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, policia jep detajet

  • 09/05/2018 | 08:32

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, policia jep detajet

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur rreth orës 5 të mëngjesit sot në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.Në këtë aksident është aksidentuar një autobus dhe një kamion.

Sot rreth orës 5 të mëngjesit është vetaksidentuar një autobus, për shkak të mosrespektimit të shenjave të komunikacionit, shkruan gazetametro.net.

Kështu ka thënë zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajit, Agim Gashi.

“Në hyrje të Ferizajt pak para orës 5 të mëngjesit ka ndodhur një vet aksident. Një autobus në rrethrrotullim nuk i ka respektuar shenjat e komunikacionit dhe është aksidentuar. Janë lënduar 5-6 persona, por me lëndime të lehta trupore”, tha Gashi./gazetametro.net.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë