Loading…

Aksident i rëndë në Komoran, ka të lënduar

  • 28/10/2018 | 14:05

Aksident i rëndë në Komoran, ka të lënduar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para rreth një ore në rrugën Komoran-Sankoc.

Sipas një qytetari, i cili në adresë të KALLXO.com ka dërguar foto nga vendi i ngjarjes, në këtë aksident, ku të përfshira janë dy vetura “Golf 4”, ka të lënduar.

Qytetari tha se dy shoferët e veturave kanë pësuar lëndime në këtë aksident.

Siç shihet edhe në foto, në vendin e ngjarjes ka dalë Policia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë