Loading…

Aksident i rëndë në Klinë, lëndohet shoferi |FOTO

  • 25/07/2018 | 23:43

Aksident i rëndë në Klinë, lëndohet shoferi |FOTO

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur para pak minutash në fshatin Gremnikë të Klinës.


Lexues të Indeksonline kanë dërguar fotografi të veturës e cila është vetaksidentuar.

Sipas fotove, vetura ka dal nga rruga dhe është ndeshur me shtyllën elektrike. Nga goditja, ka pësuar lëndime shoferi i cili është dërguar në spitalin e Pejës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë