Loading…

Aksident i rëndë në Gjilan: Rrokulliset vetura

  • 16/04/2019 | 11:14

Aksident i rëndë në Gjilan: Rrokulliset vetura

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në orët e hershme të mëngjesit në Gjilan, në fshatin Bresalcë, transmeton Gazeta Metro.


Aksidenti ka ardhur si pasojë e mos përshtatjes së shpejtësisë së veturës, konform rregullave të komunikacionit në këtë rrugë. Dy vetura janë goditur me njëra tjetrën, derisa njëra ka pësuar dëme më të mëdha, mirëpo nuk dihet se a ka të lënduar.

Ndërkaq viti 2019 ka qenë viti më i përgjakshëm i humbjeve të jetëve në aksident edhe pse policia po apelon çdo ditë që të kihet kujdes në komunikacion. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë