Loading…

Aksident i rëndë në fshatin Kaçanik i Vjetër, vdes 17-vjeçarja

  • 23/05/2017 | 09:52

Aksident i rëndë në fshatin Kaçanik i Vjetër, vdes 17-vjeçarja

Një femër ka ndërruar jetë pas një aksidentit të shkaktuar në fshatin Kaçanik i vjetër.

Sipas raportit të Policisë se Kosovës, një veturë si pasoj e mos përshtatjes së shpejtësisë ka humbur kontrollin dhe ka dal jashtë rrugës.

Vozitësi dhe pasagjerja kanë pësuar lëndime trupore me që rast nga lëndimet e rënda që ka pësuar pasagjerja femër ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes, ndërkaq vozitësi është dërguar në emergjencë në Ferizaj.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion ndërsa i dyshuari dërgohet në mbajtje.
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë